Dörtyol Firma Rehberi - Dörtyol Şehir Rehberi - Firma Ekle, Site Ekle, Firma Tanıtım

Dörtyol Firma Rehberi - Dörtyol Şehir Rehberi - Firma Ekle, Site Ekle, Firma Tanıtım

Dörtyol İşkur İl Müdürlüğü

 
HATAY İŞKUR ADRESLERİ
İşkur Hatay İl Müdürlüğü

Adres: Maşuklu Beldesi Hatayspor Tesisleri Yanı

Antakya / HATAY
Tel: 0.326.225 22 70 - 225 27 30

Faks: 0.326.225 04 16

hatay@iskur.gov.tr

İşkur İskenderun Şube Müdürlüğü

Adres: Kurtuluş Mah. Şehit Pamir Cad. No:35

İskenderun / HATAY

Tel: 0.326.617 99 66

Faks: 0.326.614 21 41

iskenderun@iskur.gov.tr

 

Hatay Meslek Edinmek İsteyenler, Hatay Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

İşkur Hatay Meslek Edindirme Kursları >> bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Hatay ilinde düzenlenen Hatay Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Hatay İş Arayanlar, Hatay Eleman Arayanlar:

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Hatay İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.


 

Nazarweb İnternet Hizmetleri

Dabakhane Mah. Eski Halep Cad.
Tuna İş Mrk. Kat:2 No:32
Merkez/Malatya

Tel: (0422) 323 0 333
Faks: (0422) 325 5 721

Web: www.tekno-sel.com
E-Posta : info@tekno-sel.com

www.yakalabe.com